Liity Kasvuryhmään

Yhteystiedot

Kasvuryhmän toimisto

Keilaranta 5

02150 Espoo

Verkkolaskutusosoite

Operaattori: OpusCapita Group Oy – Itella (003710948874)
OVT-tunnus: 003726773394

 

Kasvuryhmän tiimi

katriina-juntunen

Katriina Juntunen

CEO

katriina.juntunen@kasvuryhma.fi, 041 438 0469. Katriina on tuloshakuinen muutosmetodien rakentaja, jolla on vuosien kokemus johtamisen ja strategiatyön parista. Katriinaa innostaa kestävä kasvu. Hei jäsen, Katriina haluaa tietää mitä sinulle kuuluu - “Saa aina soitella!”

mikaela-wikstrom

Mikaela Wikström

Encounter Producer

mikaela.wikstrom@kasvuryhma.fi, 050 525 8907. Mikaela on energiapakkaus, joka huolehtii kymmenien vuosittaisen tapahtumamme toimivuudesta. Mikaelaa innostaa suomalaisten yritysten kasvumeininki, ja hänet löytää aamuisin crossfitsalilta. Ota Mikaelaan yhteyttä tapahtumiin liittyen.

elina-jaakkola

Elina Jaakkola

Impact Leader

elina.jaakkola@kasvuryhma.fi, 040 570 5051. Elina haluaa inspiroida scaleuppeja hyödyntämään globaaleja murrosvoimia ja megatrendejä kilpailukyvyn lähteinä. Oletko kiinnostunut Kasvuryhmän jäsenyydestä - ole yhteydessä Elinaan jäsenyyteen liittyen!

jooel-friman

Jooel Friman

CTO

jooel.friman@kasvuryhma.fi, 040 962 9491. Jooel on teknologiaosaaja, joka lukee 200 kirjaa vuodessa. Jooel pitää huolen, että kaikki nippelitiedosta isoihin kehityskokonaisuuksiin on harmoniassa, eikä unohda suunnitella tiimille piristysemojeita. Ota yhteyttä Jooeliin scaleupien impaktiin liittyen!

annamari-silvennoinen-2

Annamari Silvennoinen

Impact leader

annamari.silvennoinen@kasvuryhma.fi, 040 192 2429. Annista kiehtoo kasvun draiverit ja ihmiset – mihin asioihin panostamalla luomme todennäköisemmin maailmaa muuttavia menestystarinoita? Ota yhteyttä Annikseen vertaistoimintaan tai kasvun kiihdyttämiseen liittyvissä kysymyksissä.

krista-lagus

Krista Lagus

Community leader

ÄITIYSLOMALLA. Kansainvälisenä paluumuuttajana Suomeen tullut Krista näkee suuret linjat. Hän on dynaaminen valmentaja ja rauhanomainen loogikko samassa paketissa. Ota yhteyttä Kristaan yhteisöön liittyvissä kysymyksissä.

Henna-Riikka Niiranen-1

Henna-Riikka Niiranen

COMMUNITY COORDINATOR

hennariikka.niiranen@kasvuryhma.fi, 040 559 5815

Mikael Ketonen 2.jpg

Mikael Ketonen

IMPACT ANALYST

mikael.ketonen@kasvuryhma.fi, 050 303 1498

Tinja Kivistö

Tinja Kivistö

COMMUNITY LEADER

tinja.kivisto@kasvuryhma.fi, 050 448 5056

Taina Koskinen-2

Taina Koskinen

Growth Leader

taina.koskinen@kasvuryhma.fi, 040 610 3953

Irene Burmansson 2.jpg-3

Irene Burmansson

Junior Growth Facilitator

irene.burmansson@kasvuryhma.fi, 044 259 3591

Kuva5

Communications Manager

@kasvuryhma.fi

 

Jätä viesti Kasvuryhmän tiimille

Jätä yhteydenottopyyntö, niin olemme yhteydessä!